Τώρα είναι Ιανουάριος 19th, 2018, 11:56 pm

Ώρα

Σύνδεση

Anonymous

Αναζήτηση

Σύνδεσμος Δ. Συζήτησης

Σύνδεσμοι

phpbbgr.com

phpbbgr.com

phpbbgr.com

phpbbgr.com

phpbbgr.com

greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
phpbbgr.com

Δημιουργία νέου θέματοςΔημιουργία απάντησης Σελίδα 3 από 3   [ 38 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Συγγραφέας Μήνυμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 1:54 pm 
Ειδικευόμενος
Ειδικευόμενος
Άβαταρ μέλους

messias έγραψε:
Ειμαι στην 2η κατηγορια :lol:
Νασσο εχω μιλησει και με υπευθηνους αλλα βλεπω και την κατασταση..Το οτι εσεις ειστε ενταξει απεναντι στους αλλους ( στις αρχες γινοταν σπαμινγκ απο δω για καποιο λογο ) δε σημαινει οτι και αυτοι ειναι νταξει μαζι σας...Σε καμια περιπτωση παντως δεν ειναι αυτο το φορουμ συμφιλιωμενο με τους " διπλα " , αν καταλαβαινεις πως το εννοω ;)

Ευχαριστω πολυ :mrgreen:

Όταν είσαι εσύ σαν Μεσσίας -Τάκης-Θανάσης κλπ εντάξει ακόμα και όταν ο "άλλος"δεν είναι,κάποια στιγμή θα στρώσει το πράμα και από τη πλευρά του....και αυτό που σου λέω δεν είναι άποψη του φόρουμ,αλλά στάση ζωής...;)

Εικόνα Εικόνα

Εικόνα Εικόνα

Kyosho AXIS EX,Inferno DX,Inferno MP777,V-one,FW-O5,
Serpent Vector,Serpent Quattro. Thunder Tiger Panda,Tamiya FF01,Xray T1 FK05,TRINITY SWITCHBLADE 10,Sig Piper Cub, Kyosho Ultima RB type R EVO ,Kyosho Lazer ZX-5 ;)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 4:36 pm 
Bοηθός Μηχανικού
Bοηθός Μηχανικού

Όνομα: Γιωργος
RC: Losi 8ight 3.0,Κyosho Dbx with TT 28pro
Motor: Alpha club racer,TT 28pro,Alpha s852
Μεσσια σου ευχομαι να περασεις οπου θες και καμια μερα να ακουσουμε οτι ο παλιος μας φιλος ειναι στην πολεμικη αεροπορια..Ευχομαι καποια μερα να ξαναγυρισεις στον χωρο καλυτερα απο ποτε...Εμεις θα βρεθουμε κανενα καλοκαιρι εδω κατω..Δεν σε αφηνω ετσι αγορινα μου.. :D
Τωρα νασσο..Γιατι προσπαθεις να χαλασεις αυτην την στιγμη?Σου εκανε κατι ο μεσσιας?Το παιδι εχει παρει μια αποφαση που εσυ οφειλεις να την σεβαστεις και να τον χαιρετησεις και εσυ και ως εκει..Δικαιωμα του για το τι θα κανει..Αυτος ξερει αν εχει χρονο και πως θα τον εκμεταλευτει..Προσωπικα τον θαυμαζω γιατι εγω δεν θα μπορουσα να κανω κατι τετοιο..

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 4:40 pm 
Bοηθός Μηχανικού
Bοηθός Μηχανικού
Άβαταρ μέλους

:lol: :lol: :lol: :lol: ηρεμηστε λιγο :P
Ο νασσος σωστα τα λεει :D Και σιγα την εξαρτηση ρε γαρακη :P

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 4:41 pm 
Bοηθός Μηχανικού
Bοηθός Μηχανικού
Άβαταρ μέλους

Όνομα: Άρης
RC: TT EB4 s2 PRO (new version), TT Sparrowhawk XB
Motor: TT Pro 21BX-R, Route246 120A esc + 5000kv motor bl
Μεσσια, εμεις τα λεμε καθημερινα 5-7 ωρες αλλα για να μη φανω κακος, θα σου πω κ απο εδω καλη ζωη κ καλη συνεχεια σε οτι κ αν αποφασισεις να κανεις.. Αντε να περασεις κ HAF να κανουμε κοντρες :lol:

Spektrum DX3R !! :D
GRP and ProLine Tyres!!
RB Fuels!!
Robbe Roxxy batteries
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 5:11 pm 
Bοηθός Μηχανικού
Bοηθός Μηχανικού

Όνομα: Γιωργος
RC: Losi 8ight 3.0,Κyosho Dbx with TT 28pro
Motor: Alpha club racer,TT 28pro,Alpha s852
messias έγραψε:
:lol: :lol: :lol: :lol: ηρεμηστε λιγο :P
Ο νασσος σωστα τα λεει :D Και σιγα την εξαρτηση ρε γαρακη :P

3 μηνες εκανα χωρις να τρεξω και ξεχασα πως γεμιζουμε τις αναρτησεις..χαχαχαχαχα
Εγω δεν θα μπορουσα ευκολα να σταματησω

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 5:49 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

messias έγραψε:
Ειμαι στην 2η κατηγορια :lol:
Νασσο εχω μιλησει και με υπευθηνους αλλα βλεπω και την κατασταση..Το οτι εσεις ειστε ενταξει απεναντι στους αλλους ( στις αρχες γινοταν σπαμινγκ απο δω για καποιο λογο ) δε σημαινει οτι και αυτοι ειναι νταξει μαζι σας...Σε καμια περιπτωση παντως δεν ειναι αυτο το φορουμ συμφιλιωμενο με τους " διπλα " , αν καταλαβαινεις πως το εννοω ;)

Ευχαριστω πολυ :mrgreen:

Off Topic
Nα τοποθετηθω και εγω σαν Administrator για αυτο το θεμα περι φορουμ κλπ.
Οπως εχω αναφερει και στο παρελθον υπαρχουνε πολλα ειδη Φορουμ,αλλα που ειναι βιτρινες καταστηματων και αλλα που ειναι απλα μια μεγαλη παρεα.

Οπως ολοι το γνωριζουμε το δικο μας Φορουμ ειναι κατασκευασμενο απο Ιδιωτη (εμενα) και συντηρειται απο την τσεπη μας.Δεν εχουμε κανενα Εισοδημα απο κανενα μαγαζι και ουτε υποστηριζουμε καποιο συγκεκριμενο καταστημα,
Το Διπλανο φορουμ οπως αναφερεστε στο παρελθον δεν φανηκε ανταξιο ως προς της προσδοκιες μου και στην συμπεριφορα του Ιδιου του Χρηστου Γιατρακου προς εμενα και της συντονιστικης ομαδας του,(Να μην μπουμε σε λεπτομεριες γιατι θα λενε οτι ψευδομαστε κιολας.)(αλλα πολλοι γνωριζουν την αληθεια.).

Οσο για την Αντιζηλια ας το πουμε και ετσι,γνωριζω πολυ καλα ακομη και απο εσας.οτι εχετε δεχτει καποια Προσωπικα Μηνυματα απο Διαχειριστες (ο θεος να τους κανει). οι οποιοι εχουνε πει πολλα ψεματα για εμας σε διαφορους τομεις, Ελπιζω να χαιρονται με αυτα που κανουνε και να ειναι πληρως ευτιχισμενοι προσωπικα εμας δεν μας ενδιαφερει και δεν θα πεσουμε σε τετοιου ειδος επιπεδο,
Απο εκει και περα το μονο που ξερω οτι πριν Εναμιση χρονο Δημιουργηθηκε το φορουμ μας απο Ιδιωτη το οποιο μας ακολουθουν 396 Μέλη.. μπορει το 1/3 να μην γραφει,αλλα κατω κατω στην σελιδα φαινεται οτι εχουνε μπει και εγω σαν Admin βλεπω τι θεματα εχουνε διαβασει,

Επισης χαιρομαι οταν βλεπω τα 2/3 να διαβαζουν τεχνικα θεματα στο φορουμ μας και ακομη περισσοτερο οταν ζητανε την βοηθεια μας γιατι ειμαστε εδω να τους βοηθησουμε Σαν Φιλοι και οχι σαν καταστηματαρχες να Κοιταμε μονο την τσεπη μας.

Οσο για το εαν εχει το φορουμ μας Προβλημα με το διπλανο σας πληροφορω οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα μεταξυ RC-Tunerz.com και του Διπλανου φορουμ,
Παρα μονο σαν Mηνάς Φανίτσας και Χρήστος Γιατράκος ειναι καθαρα προσωπικο,και ναι δεν το κρυβω οτι υπαρχει τετοια αντιπαραθεση εας το πουμε απο την στιγμη σαν πρωην μελος και πελατης του μαγαζιου του,του προτεινα κατι και γυρισε με ασχημο τροπο και με Εδιωξε.(λογω αγγελιων πολλοι θυμουνται),
και επισης σαν καταστηματαρχης σε πελατη που ζητησα 20 λιτρα καυσιμο και ουτε καν μου απαντησε,Προσωπικα απο εμενα εχασε εναν ακομα πελατη και Υποστηριχτη του.Μπορει να εχει κανει πολλα σαν ανθρωπος και μοντελιστης μπορει να συνεχιζει ακομα αλλα τον σεβασμο μου ως προς το προσωπο του τον εχασε.

Τελος να Υπενθημισω οτι ειχαμε προσπαθησει να κανουμε ενα Event τα δυο φορουμ καμμια σχεση με αυτα που γινοντουσαν στο παρελθον κλπ αλλα απαντηση δεν πηραμε ποτε..

Οταν αποφασισουνε Καποιοι ΝεοΕλληνες να γινουνε ανθρωποι πανω απο ολα εδω ειμαστε..

Αυτα απο εμενα δεν εχω να πω τιποτα παραπανω σε αυτο το θεμα για εμενα εχει τελειωσει.
Και θα παρακαλεσω να μην βγαινουμε εκτος θεματος.

Και μην ξεχναμε εδω ειμαστε RC-Tunerz περναμε καλα γιατι θελουμε να περναμε καλα..!!!!!

ON Topic:
Μεσσια ασε τα ψιψινια και τα Κοκοψόψαρα δεν υπαρχει περιπτωση να παρατησεις τον μοντελισμο.!!!!
εισαι αρρωστος μοντελιστης πως να στο πω χεχε..Πολλοι λενε οτι σταματησανε και ακομη ασχολουνται.
ο μοντελισμος ειναι αρρωστια και δεν φευγει ποτε απο μεσα μας.

Σου ευχομαι τα καλυτερα.Μην λιωνεις στο διαβασμα αλλα εχει γερη θεληση το να διαβαζεις 23 ωρες το 24ωρο θα πας για της εξετασεις και θα τα ξεχασεις ολα.βρες το κολπο να διασκεδαζεις και παραλληλα να διαβαζεις ωστε το μυαλο σου να δουλευει σωστα γιατι στο τελος θα μπουκωσει και θα θελει σφυριγμα..χεχεχε
οτιδηποτε χρειαστεις και περα απο τον μοντελισμο εδω ειμαστε μπαινεις μεσα μας ρωτας και σε βοηθαμε.
Ειμαστε διπλα στον Συνανθρωπο μας και μοντελιστη.!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Αύγουστος 23rd, 2012, 6:36 pm 
Bοηθός Μηχανικού
Bοηθός Μηχανικού
Άβαταρ μέλους

Μηνα πρεπει να φτιαξεις κομμα :D
Η αποφαση πάρθηκε παρολα αυτα...
Σας ευχαριστω πολυ παντως :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Μάρτιος 1st, 2013, 1:57 am 
Ειδικευόμενος
Ειδικευόμενος
Άβαταρ μέλους

Όνομα: Μηνάς
RC: Team Losi 8ight 2.0
Motor: Picco P3R EVO
Διονυση κοιτωντας το θεμα αυτο θυμηθηκα κατι..
που ετσι και σε δω απο κοντα θα σε κραξω..
που ειναι οι φωτογραφιες ρε συ απο εκει πανω? μας ξεχασες?
Μου ειχες υποσχεθεις φωτογραφιες εκανες αγωνες και τπτ δεν μας ενημερωσες αιντε δειξε μας τι γινεται εκτος ελλαδος οεο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΔημιουργία απάντησης Σελίδα 3 από 3   [ 38 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: